Vitajte na stránke GTengines!

Sú veci, ktoré hýbu svetom, ale aj veci!
ktorými hýbeme my.

GT-engines,o.z. vzniklo v roku 2017 za účelom účasti na národných a medzinárodných podujatiach s cieľom podporovať rozvoj automobilového športu a zdokonaliť sa v ovládaní a vedení motorového vozidla, a týmto prispieť k zvyšovaniu športovej úrovne a výchove mladých talentov pre motoristický šport s cieľom predchádzať dopravným nehodám na cestách.

Gabriel Tamás ako jazdec a štatutár OZ jazdí od 15 rokov, ale aktívne pôsobí v oblasti motoristického športu s vozidlom škoda fábia od roku 2015 a postupne sa mu podarilo vybudovať tím, ktorý dnes už plnohodnotne dokáže fungovať na úrovni majstrovstiev Slovenska.

Spolujazdec Richard Vojakovič je velký fanušík motoristického športu. Dlhé roky pôsobil ako jazdec a v poslednom období sa rally zúčastňuje ako spolujazdec.

Samozrejmou súčasťou tímu sú aj mechanici, ktorí odvádzajú skvelú prácu, auto vždy je dobre pripravené na podujatie, často aj za cenu nočných v dielni.


"Všetci, mechanici aj posádka odvádzame v tíme super prácu a snažíme sa napredovať. A preto sme radi za každú podporu a partnerov."

TímGabriel Tamás

Jazdec

Richard Vojakovič

NavigátorTomáš Petrovič

Mechanik

Ervin Birnstein

Mechanik

Tibor Tresanszkí

Mechanik

Štefan Hanesz

Mechanik

Peter Tamáš

Mechanik